sowie

.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-12-31 08:45

Ostatni komentarz: No spoko, tylko autor chyba nigdy w markecie nie pracował. Zarabia się grosze, na nockach cały czas potrafią płacić 5 zika za godzinę, Jak się idzie dorywczo to traktują cię jak szmatę, pracownicy którzy w końcu mają nad kimś czyli na Tobą władze i mogę się wyżyć i w końcu poczuć lepiej. W jednej taktują trochę lepiej w innej trochę gorzej. Ale nie ma to jak pracować u rozsądnych ludzi którzy prowadzą swój mały.średni biznes z większością da się dogadać jak z człowiekiem. Ja pracowałem w marketach, moja dziewczyna moja mama pracowała wiele lat, więc wiem coś o tym. I takimi artykułami z przyjemnością podcieram tyłek.
dodany: 2012.05.12 19:45:51
przez: zawsze spoko
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-17 18:33

Ostatni komentarz: Świetny tekst! Bardzo dobrze sie czyta i można nawet czasem się uśmiechnąć ;)
dodany: 2012.04.25 09:14:18
przez: Martucha
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-05 20:14

Ostatni komentarz: No faktycznie ta Sylwia jest całkiem inna.
Zraniła mnie odpowiedź o tym, że XVIII wieku nie mamy i że żaden mężczyzna nie przyjedzie na białym rumaku. A może on byłby równie romantyczny jak jego partnerka...Nigdy nic nie wiadomo i widać, że z tą dziewczyną nie miałabym o czym gadać.
Pozdrawiam
dodany: 2010.11.09 20:20:42
przez: Ellen
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-10 16:33

Ostatni komentarz: Zgadzam się że tWOJE jest skromne a więc milcz kobieto!!!
dodany: 2010.10.15 21:18:54
przez: do pauliny sz.:)
czytaj więcej
Data newsa: 2009-03-23 21:22

Ostatni komentarz: A ja mam pytanie do człowieka o nicku "mójłeb". A kim, wg Ciebie, jest Martyna Sz.? Bo dla mnie jest kimś równie niewyrazistym co osoba z tego wywiadu. Dziewczyna śpiewa, ten tatuuje. Chłopak robił sobie wywiady z osobami z naszego nocnikowego miasta, biorąc je za ciekawe i warte uwagi. Przynajmniej ja tak odbieram ten cykl rozmów. Fakt faktem, że wywiad ten nie jest w 100% rozkładający na kolana, ale mnie bardziej irytują tutaj lakoniczne odpowiedzi, niż sama rozmowa z pytaniami, które wg. mnie są na przyzwoitym poziomie. Czepiasz się chłopaka, który coś robi i chce się rozwijać. Tyle, peace.
dodany: 2010.08.08 12:24:53
przez: kbqauasbf
czytaj więcej
Data newsa: 2010-07-08 14:58

Ostatni komentarz: Rozpięta sukienka z płyty jest kozakiem ;d
dodany: 2010.07.21 12:56:20
przez: czytelnik
czytaj więcej
Data newsa: 2009-06-09 16:40

Ostatni komentarz: Widać bardzo wyraźnie, że autor jest zwolennikiem PO. Zdecydowanie za bardzo i mija się z pewnymi faktami przez co nie można mówić że artykuł jest merytoryczny. A szkoda.
dodany: 2010.07.10 19:40:16
przez: GreenWatch
czytaj więcej
POLECAMY
Felieton: Tragedia w Smoleńsku
2010-04-10 15:48

„Szok”. To chyba pierwsze słowa jakie wypowiedziałem dzisiejszego poranka, kiedy odebrałem telefon od znajomego kolegi dziennikarza z informacją na temat katastrofy lotniczej prezydenckiego samolotu. Szok wywołany przez wyrzuty sumienia, szok z powodu tragedii, szok z powodu zbieżności z rocznicą ofiar z Katynia. I jak nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć, tak wiem, jak się powinniśmy zachować.


A powodów do refleksji mamy wiele. Przede wszystkim: jesteśmy Polakami. Jesteśmy Polakami, mieszkamy w Polsce, giną nasi przywódcy. Giną w sposób beznadziejny, giną śmiercią, której nie życzy się największym wrogom. Giną nagle. I to najbardziej boli. Że zostało odebrane życie ludziom, którzy jeszcze przed paroma dniami wypowiadali się w mediach, brali czynny udział w największej szopce, jaką jest polska polityka, prezentowali się jak zwykle, dając nam powody do uśmiechu, a my, Polacy, robiliśmy to co zwykle – szydziliśmy i wyzywaliśmy. A teraz? A teraz scenariusze, które tkwiły gdzieś głęboko w naszej psychice, że jak to dobrze by było, gdyby stery naszej władzy przejął ktoś inny, najzwyczajniej w świecie stały się rzeczywistością. I to chyba również boli. Stąd ten szok, stąd te obawy o anarchię, stąd te wyrzuty sumienia. Ale o tym nie dyskutujmy. Jest na to za wcześnie.

 

 

 

 

Dzisiaj, kiedy dotknęła nas katastrofa na skalę światową(od rana mówią o niej media z całego świata, w tym CNN, BBC, ABC, etc.), kiedy historia otworzyła nowy rozdział i nową kartę, powinniśmy… wziąć przykład z naszych polityków. I jak mówię to rzadko, tak dzisiaj robię to szczerze. Żadnych podziałów, żadnej przynależności, jeden cel: oddać hołd Naszym Przywódcom i połączyć się w smutku z ich rodzinami. Nie będę ukrywał, ale poczułem się dumny, kiedy usłyszałem w mediach, że nasi politycy zjeżdżają się z rodzinnych miejscowości do sejmu niewiedząc po co, bo przecież nikt ich do tego nie zmusza, nikt ich o to nie prosi, ale jednak to robią. I my, jako naród, powinniśmy zrobić to samo. Nieistotne są teraz porównania dzisiejszego dnia do innych katastrof, innych wydarzeń. Tego jeszcze w polskiej histroii nie było. Tego nie było w naszej histroii. Głupota i brak konsekwentności doprowadziły nas na dno.

 

Dlatego dzisiaj musimy dojrzeć. Zmienić mentalność. To nasz społeczeny obowiązek. Człowiek, który jest obojętny wobec całej tej katastrofy, naszej katastrofy, jest najzwyczajniej w świecie nieludzki i pozbawiony jakichkolwiek wartości. Tworzy podziały, które nijak się mają do zachowań ludzi na poziomie, ludzi Europy i Świata. W zwiążku z tym zwracam się z prośbą do wszystkich młodych ludzi, aby chociaż w dniu dzisiejszym darowali sobie wszelkie imprezy, zabawy i spotkania towarzyskie. Nie musieliście akceptować i tolerować Prezydenta i innych polityków na co dzień, ale byli to nasi przedstawiciele i reprezentanci, starali się działać na naszą korzyść i stworzyć podwaliny na lepszą przyszłość, dlatego chwila refleksji i oddanie hołdu będzie chociaż niewielką formą przeprosin za ciągłe szyderstwa, złośliwości i niewdzięczność. Należy im się. Chociażby ze względu na samo to, co czuli, kiedy samolot spadał na ziemię…

 

Na prośbę kilkunastu młodych ludzi z Wałbrzycha informuję również, że w dniu dzisiejszym w Parafii Podwyższenia Krzyża na Podzamczu o godzinie 18 odbędzie się Msza Święta w intencji wszystkich poległych w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. W tym samym czasie wszystkie największe miasta w Polsce łączyć się będą w modlitwie z rodzinami nieżyjących już polityków. Wałbrzyska młodzież prosi o obecność.

 

Niech spoczywają w pokoju.

 

Michał Cisło
michal-cislo@wp.pl


Lista osób, która zginęła w katastrofie prezydenckiego samolotu - kliknij


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze:

zdruzgotany
2010.04.11 14:11:45
IP: 188.33.184.139
Polacy to mają jednak przesrane... Nic się nam nie układa [*]
natasz
2010.04.11 00:55:42
IP: 78.88.211.239
dobrze napisane.
kaszps
2010.04.10 17:05:58
IP: 78.8.63.80
wiedziałem, że tego nie przemilczysz:) :*